Infinix’in yeni telefonu özellikleriyle şaşırttı, neden bu kadar ucuz?

Infinix, Note 40 serisi altında dört yeni akıllı telefon üzerinde çalışıyor. Bu seride Note 40, Note 40 Pro, Note 40 Pro 5G ve Note 40 Pro Plus 5G modelleri bulunuyor. En üst seviye model olan Pro Plus’ta MagCharge kablosuz şarj özelliğinin yanı sıra birçok özellik bekleniyor. Serinin bir alt modeli olan Infinix Note 40 Pro 5G, Google Play Desteklenen Cihazlar listesinde göründü. Bu cihaz, X6851 model numarasıyla listelendi ve MediaTek’in Dimensity 7020 yonga setiyle çalışacak. Ayrıca cihaz, 8GB’a kadar RAM ile birlikte gelecek ve kutusundan Android 14 işletim sistemiyle çıkacak. 1080 × 2436 piksel çözünürlüğe sahip bir ekranı olacak ve bu ekran, merkezinde delikli bir tasarıma sahip olacak şekilde kavisli kenarlara sahip olacak. Güç ve ses düğmeleri, cihazın sağ kenarında yer alacak.

Infinix Note 40 Pro 5G, aynı model numarası ile Endonezya’nın SDPPI sertifikasyonunda da ortaya çıktı. TUV Rheinland sertifikasyonu, cihazın 4,900mAh kapasiteli bir pil ile geleceğini gösteriyor. Ancak Infinix, cihazı tipik olarak 5,000mAh batarya kapasitesi ile pazarlayabilir. Diğer özellikler şu anda bilinmiyor.

Infinix’in yeni telefonu özellikleriyle şaşırttı, neden bu kadar ucuz?

Infinix, Note 40 serisi akıllı telefonların global lansmanını 18 Mart’ta Kuala Lumpur, Malezya’da yapacağını doğruladı. Serinin 4G varyantı olan Infinix Note 40 Pro da Play Konsol veritabanında X6850 model numarasıyla göründü. Bu liste, cihazın MediaTek Helio G99 yonga seti ile geleceğini ve 8GB RAM ile eşleştirilebileceğini gösteriyor. Cihaz kutusundan Android 14 ile çıkacak ve Infinix’in özel kullanıcı arayüzü ile çalışacak. Ayrıca, cihazın FHD+ çözünürlükte ve piksel yoğunluğu 480 PPI olan bir ekranı olması bekleniyor. Cihazın fiyatının 190 dolar civarında olması bekleniyor.

Şu anda Infinix Note 40 serisi hakkında sınırlı bilgi mevcut. Daha fazla bilgi ortaya çıktıkça sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x